nasza firma

EDATE to funkcja daty w Excelu. EDATE to również nazwa naszej firmy szkoleniowej, której misją jest podnoszenie kompetencji uczestników szkoleń w zakresie wykorzystania zaawansowanych funkcjonalności programu Microsoft Excel w codziennej pracy.

Nasz główny cel to zapoznanie uczestników szkoleń z zaawansowanymi technikami pracy z arkuszem kalkulacyjnym - oprócz przedstawienia najbardziej przydatnych funkcji pokażemy również metody optymalizacji i podstawowe problemy jakie napotkać może zaawansowany użytkownik. Drugi, równie istotny cel prowadzenia szkoleń to przedstawienie praktycznej strony programu Microsoft Excel, nie każda bowiem skomplikowana funkcja przydaje się w codziennej pracy, a często te najbardziej złożone łatwo można zastąpić zestawieniem prostszych i bardziej efektywnych narzędzi.

Szkolenia te będą prowadzone przez dwóch praktyków mających na co dzień nieustanny kontakt z programem Microsoft Excel na najwyższym poziomie - poziomie programowania w VBA, których obecna praca to ciągłe usprawnianie i modelowanie najbardziej optymalnych rozwiązań w obszarze szeroko pojętego controllingu. Codzienna praca w działach finansowych, pozwala trenerom na poprowadzenie szkoleń z wykorzystaniem praktycznych, realnych przykładów oraz pozwala w pełni zrozumieć problemy, które napotykają pracownicy tych działów, a co za tym idzie rozwiązać je w sposób najbardziej optymalny. Więcej informacji na temat osób prowadzących zajęcia znajduje się na podstronie trenerzy.

Nasze szkolenia chcemy zaproponować osobom, mającym na co dzień kontakt z arkuszem kalkulacyjnym i chcącym zapoznać się z zaawansowanymi funkcjonalnościami programu Microsoft Excel, w tym edytorem VBA i pragnącym wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy jako narzędzi wspomagających analizę szeroko pojętych danych biznesowych. Szkolenia te dedykujemy także studentom, którzy już niebawem rozpoczną swoją ścieżkę zawodową i pragną w sposób jak najpełniejszy przygotować się do pierwszej pracy.